Teamleden 2019-2020

Het team:

 

 

 

 

 

 

Directeur:

Marijke Devillers
Maandag t/m vrijdag
dir.bogaard@optimusonderwijs.nl


Intern begeleider gr. 1 t/m 4:
Tine Evers
Maandag t/m vrijdag
t.evers@optimusonderwijs.nl


Intern begeleider gr. 5 t/m 8:


Willy Loeffen
Maandag en dinsdag
w.loeffen@optimusonderwijs.nl


Administratief medewerkster/conciërge:

Linda van der Voet
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
l.vdvoet@optimusonderwijs.nl


Groep 1-2A:

Desiré de Bie
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
d.dbie@optimusonderwijs.nl

Leonie Fleuren
Donderdag
l.fleuren@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2B:
Linda Thomassen
Maandag en dinsdag
l.thomassen@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2B:
Mayke de Jong,
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.djong@optimusonderwijs.nl

Groep 3:

Rick van Tienen
Maandag t/m vrijdag

r.vtienen@optimusonderwijs.nl

Claudy Verhees
Donderdag en vrijdag
c.verhees@optimusonderwijs.nl

 

Groep 4:
Karin Jeurink, tevens onderbouwcoördinator gr. 1 t/m 4
Woensdag, donderdag en vrijdag
k.jeurink@optimusonderwijs.nl

 

Carla van Orsouw
Maandag en dinsdag
c.vorsouw@optimusonderwijs.nl

 

Groep 5:
Susan van ’t Hof
Maandag en dinsdag
s.vhhof@optimusonderwijs.nl

 

Antoinette Vissers
Woensdag, donderdag en vrijdag
a.vissers@optimusonderwijs.nl

 

Groep 6:Leonie van der Meulen
Maandag, donderdag en vrijdag
l.vdmeulen@optimusonderwijs.nl

 

Karin van Beek
Dinsdag en woensdag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

 

Groep 7
Bram Dekker
Maandag t/m vrijdag
b.dekker@optimusonderwijs.nl

 

Groep 8: Jo van Houdt, tevens
bovenbouwcoördinator gr. 5 t/m 8
Dinsdag t/m vrijdag
j.vhoudt@optimusonderwijs.nl

Karin van Beek
Maandag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

Klussen en onderhoud
Jan Kerstens (vrijwilliger)
Dinsdag hele dag en een wisselende halve dag

Onderwijsassistente:
Niki Meijers
Maandag t/m woensdag
n.meijers@optimusonderwijs.nl

 

 

 

 

NIEUWS

  • GEPLAATST OP 20 NOVEMBERStart pilot Parro

    Op maandag 25 november starten wij samen met de ouders in de groepen 1/2b, 4 […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 15 NOVEMBEROuderavond “Groepsdruk, puberbrein en alcohol”

    Op 28 november vanaf 19.00 organiseert groep 8 samen met de GGD een avond over […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 31 OKTOBERDe schilder komt….!

    Ons schoolgebouw is toe aan een opfrisbeurt en daarom wordt vanaf maandag 4 november a.s. […]

    Lees meer...

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein

T: 0486-412236
E: dir.bogaard@optimusonderwijs.nl

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein
BEL Basisschool "de Bogaard" MAIL Basisschool "de Bogaard"