Teamleden 2021-2022

Het team:

Het team op “de Bogaard” bestaat dit schooljaar uit 20 personen. Naast onze vaste medewerkers bieden wij ruim baan aan het opleiden van studenten van de PABO, het ROC of de universiteit. 

 

Directeur:

Marijke Devillers
Maandag t/m vrijdag
dir.bogaard@optimusonderwijs.nl


Intern begeleider gr. 1 t/m 8:
Tine Evers
Maandag t/m vrijdag
t.evers@optimusonderwijs.nl


Administratief medewerkster/conciërge:
Linda van der Voet
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
l.vdvoet@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2:
Linda Thomassen
Maandag en dinsdag
l.thomassen@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2B:
Mayke de Jong,
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.djong@optimusonderwijs.nl

Groep 3:

Rick van Tienen
Maandag t/m vrijdag

r.vtienen@optimusonderwijs.nl

Groep 4:
Karin Jeurink, tevens onderbouwcoördinator gr. 1 t/m 4
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
k.jeurink@optimusonderwijs.nl

 

Groep 5:
Susan van ’t Hof
Maandag en dinsdag
s.vhhof@optimusonderwijs.nl

 

Antoinette Vissers

Woensdag, donderdag en vrijdag
a.vissers@optimusonderwijs.nl

 

Groep 6: Leonie van der Meulen
Maandag, donderdag en vrijdag
l.vdmeulen@optimusonderwijs.nl

 

Karin van Beek
Dinsdag en woensdag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

 

Groep 7
Bram Dekker
Maandag t/m vrijdag
b.dekker@optimusonderwijs.nl

 

Groep 8: Jo van Houdt, tevens
bovenbouwcoördinator gr. 5 t/m 8
Maandag t/m donderdag
j.vhoudt@optimusonderwijs.nl

Karin van Beek
Vrijdag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

Extra leerkracht

Carla van Orsouw

Maandag, dinsdag en vrijdag

 

 

Klussen en onderhoud
Jan Kerstens (vrijwilliger)
Dinsdag hele dag en een donderdag halve dag

 

Onderwijsassistente:
Niki Meijers
Maandag t/m woensdag
n.meijers@optimusonderwijs.nl

 

NIEUWS

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein

T: 0486-412236
E: dir.bogaard@optimusonderwijs.nl

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein
BEL Basisschool "de Bogaard" MAIL Basisschool "de Bogaard"