Teamleden 2020-2021

Het team:

Het team op “de Bogaard” bestaat dit schooljaar uit 20 personen. Naast ons vaste personeel bieden wij ruim baan aan het opleiden van studenten van de PABO, het ROC of de universiteit. 

 

Directeur:

Marijke Devillers
Maandag t/m vrijdag
dir.bogaard@optimusonderwijs.nl


Intern begeleider gr. 1 t/m 8:
Tine Evers
Maandag t/m vrijdag
t.evers@optimusonderwijs.nl


Administratief medewerkster/conciërge:
Linda van der Voet
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
l.vdvoet@optimusonderwijs.nl


Groep 1-2A:

Desiré de Bie
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
d.dbie@optimusonderwijs.nl

Leonie Fleuren
Donderdag
l.fleuren@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2B:
Linda Thomassen
Maandag en dinsdag
l.thomassen@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2B:
Mayke de Jong,
Woensdag, donderdag en vrijdag
m.djong@optimusonderwijs.nl

Groep 3:

Rick van Tienen
Maandag t/m vrijdag

r.vtienen@optimusonderwijs.nl

Groep 4:
Karin Jeurink, tevens onderbouwcoördinator gr. 1 t/m 4
Woensdag, donderdag en vrijdag
k.jeurink@optimusonderwijs.nl

 

Carla van Orsouw
Maandag en dinsdag
c.vorsouw@optimusonderwijs.nl

 

Groep 5:
Susan van ’t Hof
Maandag en dinsdag
s.vhhof@optimusonderwijs.nl

 

Antoinette Vissers
Woensdag, donderdag en vrijdag
a.vissers@optimusonderwijs.nl

 

Groep 6:Leonie van der Meulen
Maandag, donderdag en vrijdag
l.vdmeulen@optimusonderwijs.nl

 

Karin van Beek
Dinsdag en woensdag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

 

Groep 7
Bram Dekker
Maandag t/m vrijdag
b.dekker@optimusonderwijs.nl

 

Groep 8: Jo van Houdt, tevens
bovenbouwcoördinator gr. 5 t/m 8
Dinsdag t/m vrijdag
j.vhoudt@optimusonderwijs.nl

Karin van Beek
Maandag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

Klussen en onderhoud
Jan Kerstens (vrijwilliger)
Dinsdag hele dag en een wisselende halve dag

 

Onderwijsassistente:
Niki Meijers
Maandag t/m woensdag
n.meijers@optimusonderwijs.nl

 

NIEUWS

  • GEPLAATST OP 27 AUGUSTUSHet schooljaar 2020-2021 is begonnen!

    Maandag 24 augustus jl. zijn alle kinderen weer gestart bij ons op school. Alle leerkrachten […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 10 FEBRUARICoachhond Duc

    Op school kunnen we gebruikmaken van de hulp van Duc en zijn baasje Claudy Verhees […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 3 FEBRUARIJuffrouw Anneke

    Donderdag 30 januari jl. is onze oud-collega Anneke Nieuwenhuis-Kokke overleden. Anneke is in maart 2018 […]

    Lees meer...

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein

T: 0486-412236
E: dir.bogaard@optimusonderwijs.nl

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein
BEL Basisschool "de Bogaard" MAIL Basisschool "de Bogaard"