Teamleden

Samenstelling van het team:

Directeur:

Hanneke Dekker
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
dir.bogaard@optimusonderwijs.nl

Intern begeleider gr. 1 t/m 4:
Loes Megens
Maandag, dinsdag en woensdag
l.janssens@optimusonderwijs.nl

 

Intern begeleider gr. 5 t/m 8:

Willy Loeffen
Maandag en donderdag
w.loeffen@optimusonderwijs.nl

 

Administratief medewerkster/conciërge:
Linda van der Voet
Maandag, dinsdagmiddag, woensdag en donderdag
l.vdvoet@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2A:
Desiré de Bie,
Maandag, dinsdag en woensdag
vanaf mei 2018 ook de donderdag
d.dbie@optimusonderwijs.nl

Anneke Nieuwenhuis
,
Donderdag en vrijdag,
a.nieuwenhuis@optimusonderwijs.nl

 

Groep 1-2B:
Mayke de Jong
,
Maandag, donderdag en vrijdag
m.djong@optimusonderwijs.nl

Anneke Nieuwenhuis

Dinsdag en woensdag
a.nieuwenhuis@optimusonderwijs.nl

Groep 1C:
start 5 maart 2018
Mandy de Wit
Maandag t/m woensdag
m.dwit@optimusonderwijs.nl

Leonie Fleuren
Donderdag en vrijdag
l.fleuren@optimusonderwijs.nl

Groep 3:
Linda Thomassen
Maandag en vrijdag
l.thomassen@optimusonderwijs.nl

Bram Dekker
Woensdag t/m vrijdag
b.dekker@optimusonderwijs.nl

Groep 4:
Karin Jeurink, tevens onderbouwcoördinator gr. 1 t/m 4
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag (afwisselend)
k.jeurink@optimusonderwijs.nl

Carla van Orsouw
Maandag en vrijdag (afwisselend)
c.vorsouw@optimusonderwijs.nl

 

Groep 5:
Antoinette Vissers
Maandag, donderdag en vrijdag
a.vissers@optimusonderwijs.nl

Claudy Verhees
Dinsdag en woensdag
c.verhees@optimusonderwijs.nl

 

 

Groep 6:Karin van Beek, leerkracht groep 5

Karin van Beek
Dinsdag, woensdag en donderdag
k.pouwels@optimusonderwijs.nl

Susan van ’t Hof
Maandag en vrijdag
s.vhhof@optimusonderwijs.nl

 

Groep 7:
Leonie van der Meulen
Maandag, dinsdag en vrijdag
l.vdmeulen@optimusonderwijs.nl

Bram Dekker
Maandag en dinsdag
b.dekker@optimusonderwijs.nl

 

Groep 8:

Jo van Houdt, leerkracht groep 7Jo van Houdt, tevens bovenbouwcoördinator gr. 5 t/m 8
Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
j.vhoudt@optimusonderwijs.nl

Jurian Langens
Dinsdag
j.langens@optimusonderwijs.nl

 

Klussen en onderhoud

Jan Kerstens (vrijwilliger)
Maandagmiddag en dinsdag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIEUWS

  • GEPLAATST OP 24 JULIJaarkalender 2017-2018

    Onder het tabblad “Welkom” vindt u de jaarkalender voor 2017-2018.  

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 1 MAARTVakantierooster 2017-2018

    De vakanties voor komend schooljaar zijn als volgt: Herfstvakantie: maandag 16 t/m vrijdag 20 oktober […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 30 MAARTEnquete VVN

    Ravenstein, februari 2016 Geachte ouders, leerlingen en buurtbewoners, Leden van de verkeerscommissies Morgenster en omgeving […]

    Lees meer...

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein

T: 0486-412236
E: dir.bogaard@optimusonderwijs.nl

Basisschool "de Bogaard"

Stationssingel 10
5371 BB Ravenstein
BEL Basisschool "de Bogaard" MAIL Basisschool "de Bogaard"